Sodan

automotive

Reaktivace jednotek airbagu po nehodě

řídící jednotka airbaguPokud při nehodě dojde k vystřelení airbagů vozidla, řídící jednotka zaznamená údaje o nehodě a nelze ji nadále používat - zůstane svítit kontrolka airbagu na přístrojové desce (nové airbagy znovu nevystřelí a neprojdete STK). K opravě vozidla je nutné vyměnit všechny poškozené airbagy, externí čidla (pokud je to nutné) a dopínače za nové díly! Dle výrobce vozidla je nutné vyměnit i řídící jednotku airbagu za novou přesto, že údaj o nehodě je pouze datový záznam který lze vymazat. V tomto přístupu spatřujeme čistě ekonomický zájem.

Nabízíme:

Provádíme pouze reaktivaci jednotek po nehodě - vymazání záznamu o nárazu.
Opravujeme chybu způsobenou starou diagnostikou VAG-COM (65535 - řídící jednotka vadná).

Neposkytujeme:

Jednotky airbagu neopravujeme ani neprodáváme!
Airbagy (pytle) a dopínače pásů se neopravují, vždy se vyměňují za nové!
Vadné (vyplavené, poškozené podpětím) či jinak poškozené jednotky airbagu se NEOPRAVUJÍ!

Řídící jednotky airbagu lze po předchozím telefonickém objednání termínu dovézt demontované (demontáž při odpojeném akumulátoru si zajišťuje zákazník sám) nebo zaslat poštou na kontaktní adresu. Na reaktivaci si počkáte maximálně 3 hodiny. Jednotky zaslané poštou obdržíte na dobírku do 4 pracovních dnů od obdržení zásilky.

Jednotky koncernu VW vyrobené po roce 2014 reaktivujeme ve vozidle bez demontáže. Jednotky ve vozidlech Ford vyrobené po roce 2012 mohou po reaktivaci vyžadovat dodatečný diagnostický úkon. Doporučujeme přistavit celé vozidlo.

Upozorňujeme, že takto reaktivované jednotky jsou určeny pouze pro zkušební a testovací účely. Neneseme žádnou odpovědnost za užívání takto reaktivovaných jednotek v běžném provozu.


Cena za reaktivaci jednotky od 1000Kč do 3000Kč.


Nejčastější jednotky které resetujeme:

Pokud zde nenaleznete zrovna Vaši jednotku, nezoufejte! Pošlete nám zřetelně vyfocený výrobní štítek na email, nebo jako MMS na mobil. Zjistíme jestli půjde reaktivovat a budeme Vás kontakotvat v nejkratší možné době (nejpozději do 3 pracovních dnů).

Acura
Acura MDX 77960-S3V-A813-M1
Acura MDX TRW 77960-S3V-C020-M1
Acura MDX TRW 77960-S3V-C111-M1
Acura RL Denso 77960-SZ3-A920-M1
Acura TL 77960-SEP-A112-M1
Acura TL TRW 77960-SEP-A020-M1
Acura TL TRW 77960-SEP-A121-M1
Acura TSX 77960-SEC-C013-M1
Acura TSX 77960-SEC-C041-M1

Alfa Romeo
Alfa Romeo 145 TRW 46538798
Alfa Romeo 146 TRW 60631206
Alfa Romeo 147 Siemens 46842421 Siemens 5WK43277
Alfa Romeo 147 TRW 46756117
Alfa Romeo 147 TRW 46813473
Alfa Romeo 156 46409123
Alfa Romeo 156 60655033
Alfa Romeo 156 Siemens 60680213 Siemens 5WK43278
Alfa Romeo 156 TRW 60630040
Alfa Romeo 156 TRW 60663943
Alfa Romeo 156 TRW 60664962
Alfa Romeo 156 TRW 60665492
Alfa Romeo 156 TRW 60668390
Alfa Romeo 156 TRW 60669250
Alfa Romeo 156 TRW 60675876
Alfa Romeo 156 TRW 60675878
Alfa Romeo 166 TRW 60651568
Alfa Romeo 166 TRW 60671766
Alfa Romeo 166 TRW 60678004
Alfa Romeo GTV TRW 60625181
Alfa Romeo GTV TRW 60664500

BMW
BMW Siemens 5WK4060
BMW Temic MRSZ4 16SB
BMW E89 Bosch 31697742701V Bosch 0 280 015 31

Chevrolet
Chevrolet Aveo 96 413 739
Chevrolet Aveo 96 420 753
Chevrolet Aveo 96 430 711
Chevrolet Aveo 96 430 715
Chevrolet Aveo 96 439 951
Chevrolet Aveo 96 442 701
Chevrolet Aveo 96 802 931
Chevrolet Aveo Bosch 0 285 001 947
Chevrolet Epica 96 641 836
Chevrolet Lacetti 96 406 712
Chevrolet Lacetti 96 428 774
Chevrolet Lacetti 96 818 875
Chevrolet Lacetti 96 830 363

Citroen
Citroen Berlingo Autoliv 550 74 83 00
Citroen Berlingo Autoliv 602 32 76 00
Citroen Berlingo Autoliv 603 60 24 00 Autoliv 96 531 909 80
Citroen Berlingo Autoliv 603 60 25 00
Citroen C1 TRW 89170-0H040
Citroen C1 TRW 89170-0H050 TRW 212388-105
Citroen C2 Autoliv 603 48 19 00
Citroen C2 Temic 96 568 897 80
Citroen C2 Temic 96 608 551 80
Citroen C3 Temic 96 477 941 80
Citroen C3 Temic 96 477 942 80
Citroen C3 Temic 96 490 035 80
Citroen C3 Temic 96 519 275 80
Citroen C3 Temic 96 568 887 80
Citroen C3 Temic 96 568 888 80
Citroen C3 Temic 96 568 890 80
Citroen C3 Temic 96 583 166 80
Citroen C3 Temic 96 607 316 80
Citroen C3 Temic 96 607 317 80
Citroen C3 Temic 96 608 551 80
Citroen C3 Temic 96 609 611 80
Citroen C3 Temic 96 615 324 80
Citroen C4 Autoliv 603 72 58 00
Citroen C4 Autoliv 603 72 61 00
Citroen C5 Autoliv 603 48 19 00
Citroen C5 Temic 96 419 683 80
Citroen C5 Temic 96 484 031 80
Citroen C5 Temic 96 486 655 80
Citroen C8 Temic 1 496 580 80
Citroen Jumper Siemens 13 284 470 80 Siemens 5WK43154
Citroen Jumpy Autoliv 550 54 00 00 Autoliv 1481002080
Citroen Jumpy Autoliv 550 90 42 00 Autoliv 1489306080
Citroen Saxo Autoliv 96 287 578 80 AT Autoliv 550 54 01 00
Citroen Saxo Autoliv 96 345 647 80 Autoliv 550 57 96 00
Citroen Saxo Autoliv 96 385 886 80 AK Autoliv 550 74 08 00
Citroen Saxo Autoliv 96 467 575 80 AQ Autoliv 550 89 29 00
Citroen Xantia Autoliv 96 335 043 80 Autoliv 550 74 09 00
Citroen Xantia Autoliv 96 371 698 80 Autoliv 550 74 09 00
Citroen Xantia Autoliv 96 390 154 80 Autoliv 550 74 09 00
Citroen Xsara Autoliv 96 225 858 80 Autoliv 550 51 93 00
Citroen Xsara Autoliv 96 319 506 80 Autoliv 550 53 89 00
Citroen Xsara Autoliv 96 336 213 80 AN Autoliv 550 53 53 00
Citroen Xsara Autoliv 96 389 42 80 Autoliv 550 74 11 00
Citroen Xsara Autoliv 96 429 277 80 AM Autoliv 600 23 74 00
Citroen Xsara Autoliv 96 429 278 80 Autoliv 600 23 73 00
Citroen Xsara Autoliv 96 464 690 80 AF Autoliv 600 23 75 00
Citroen Xsara Autoliv 96 464 691 80 AG Autoliv 600 23 76 00
Citroen Xsara Autoliv 96 467 575 80 AO Autoliv 550 89 31 00
Citroen Xsara Autoliv 96 522 769 80 AJ Autoliv 602 32 74 00
Citroen Xsara Picasso Autoliv 96 321 677 80 AT Autoliv 550 77 63 00

Fiat
Fiat Brava 464793645
Fiat Brava Siemens 46538652 5WK42819
Fiat Brava Siemens 46541774 5WK42811
Fiat Brava Siemens 46541775 5WK42816
Fiat Brava TRW 51718980
Fiat Bravo Lancia 464793640
Fiat Bravo Lancia 46789398
Fiat Bravo Siemens 46768868 5WK42811
Fiat Bravo Siemens 46768869 5WK42816
Fiat Bravo TRW 46550647
Fiat Doblo Autoliv 550 90 34 00
Fiat Doblo Autoliv 550 90 35 00
Fiat Doblo Autoliv 550 92 15 00
Fiat Doblo Autoliv 607 14 16 00
Fiat Doblo Autoliv 608 67 36 00 Autoliv 51772803 AE
Fiat Ducato Breed 13169770.80
Fiat Ducato Siemens 13284470.80 5WK43154
Fiat Ducato Siemens 13284480.80 5WK43155
Fiat Grande Punto TRW 51795433
Fiat Idea TRW 51734430
Fiat Idea TRW 51752039
Fiat Idea TRW 51765170
Fiat Idea TWR 51765169
Fiat Marea Alied Signal 46409123
Fiat Marea Autoliv 550 90 34 00
Fiat Marea Lancia 46763600
Fiat Marea Lancia 46789398
Fiat Marea Siemens 46770172 Breed 5WK42819
Fiat Marea TRW 46550647
Fiat Marea TRW 46811840
Fiat Palio Alied Signal 46409123
Fiat Palio TRW 46443203
Fiat Palio TRW 46529745
Fiat Palio TRW 51718980
Fiat Panda TRW 46807549
Fiat Punto I 46426776
Fiat Punto I TRW 46430655
Fiat Punto I TRW 46517272
Fiat Punto II Siemens 46768868 5WK42811
Fiat Punto II TRW 46758762
Fiat Punto II TRW 46766384
Fiat Punto II TRW 46766385
Fiat Punto II TRW 46772034
Fiat Punto II TRW 46805905
Fiat Punto II TRW 46806592
Fiat Punto II TRW 46806593
Fiat Punto II TRW 46806594
Fiat Punto II TRW 46815442
Fiat Punto III TRW 51719091
Fiat Punto III TRW 51719092
Fiat Punto III TRW 51726575
Fiat Scudo Autoliv 550 54 00 00 Autoliv 14810020.80
Fiat Scudo Autoliv 550 90 42 00 Autoliv 14893060.80
Fiat Scudo Autoliv 550 90 42 00 Autoliv 14945330.80
Fiat Seicento TRW 46552426
Fiat Seicento TRW 46765423
Fiat Seicento TRW 46782817
Fiat Seicento TRW 51719095
Fiat Stilo Siemens 1000313 5WK43341
Fiat Stilo Siemens 46835521 5WK42969
Fiat Stilo Siemens 46835522 5WK43162
Fiat Stilo Siemens 51709144 5WK43346
Fiat Stilo Siemens 51711815 5WK43341
Fiat Stilo Siemens 51711816 5WK43342
Fiat Stilo Siemens 51717959 5WK43343
Fiat Ulysse Autoliv 550 54 00 00 Autoliv 14810020.80
Fiat Ulysse Autoliv 550 90 42 00 Autoliv 14893060.80

Ford
Ford C-Max Bosch 0 285 001 417 Bosch 2T1T 14B321 AB
Ford C-Max Bosch 0 285 001 551 Bosch 4M5T 14B056 AD
Ford C-Max Bosch 0 285 001 847 Bosch 4M5T 14B056 AE
Ford Escort Ford 94AG 14B056 BA
Ford Escort Ford 95AG 14B056 CB
Ford Escort Ford 95AG 14B056 CD
Ford Escort Ford 97AG 14B056 DA
Ford Escort Ford 97AG 14B056 DB
Ford Fiesta 6S65 14B056 EP
Ford Fiesta 6S65 14B056 JA
Ford Fiesta 6S6T 14B056 EK
Ford Fiesta 96FG 14B056 CB
Ford Fiesta 96FG 14B056 CC
Ford Fiesta 97FG 14B056 DF
Ford Fiesta Bosch 0 285 001 392 Bosch YS6T 14B056 AD
Ford Fiesta Siemens 2S6T 14B056 EP Siemens 5WK4 3103
Ford Fiesta Siemens 5S6T 14B056 HA Siemens 5WK43577
Ford Fiesta Siemens 5S6T 14B056 JA Siemens 5WK43578
Ford Fiesta Siemens 6S6T 14B056 BP Siemens 5WK43030
Ford Fiesta Siemens 6S6T 14B056 KC Siemens 5WK43586
Ford Focus Bosch 0 285 001 395 Bosch YS4T 14B056 CA
Ford Focus Bosch 0 285 001 396 Bosch YS4T 14B056 BA
Ford Focus Bosch 0 285 001 424 Bosch 2M5T 14B056 AD
Ford Focus Bosch 0 285 001 424 Bosch 2M5T 14B056 BD
Ford Focus Bosch 0 285 001 424 Bosch 2M5T 14B056 BE
Ford Focus Bosch 0 285 001 424 Bosch 2M5T 14B056 BR
Ford Focus Bosch 0 285 001 425 Bosch 2M5T 14B056 AB
Ford Focus Bosch 0 285 001 425 Bosch 2M5T 14B056 DD
Ford Focus Bosch 0 285 001 425 Bosch 2M5T 14B056 DE
Ford Focus Bosch 0 285 001 426 Bosch 2M5T 14B056 AD
Ford Focus Bosch 0 285 001 551 Bosch 4M5T 14B056 AD
Ford Focus Bosch 0 285 001 552 Bosch 4M5T 14B056 BD
Ford Focus Bosch 0 285 001 552 Bosch 4M5T 14B056 BJ
Ford Focus Bosch 0 285 001 552 Bosch 4MT5 14B056 BF
Ford Focus Bosch 0 285 001 555 Bosch 5S4T 14B056 AD
Ford Focus Bosch 0 285 001 960
Ford Focus v1 Bosch 0 285 001 552 Bosch 4M5T 14B056 BJ
Ford Focus v2 Bosch 0 285 001 552 Bosch 4M5T 14B056 BJ
Ford Fusion Siemens 2S6T 14B056 BN 5WK43030
Ford Fusion Siemens 5S6T 14B056 JA 5WK43578
Ford Fusion Siemens 6S6T 14B056 LA 5WK43587
Ford Galaxy Bosch 1J0 909 603 AA
Ford KA Bosch 0 285 001 494 Bosch 3S5T 14B056 AA
Ford KA Bosch 0 285 001 494 Bosch 3S5T 14B056 CB
Ford Mondeo 97BG 14B056 DD
Ford Mondeo Autoliv 603 95 10 00 Autoliv 4S7T 14B056 AB
Ford Mondeo Visteon 1S7T 14B056 BE
Ford Mondeo Visteon 1S7T 14B056 BG
Ford Mondeo Visteon 3S7T 14B056 AB
Ford Ranger Naldec SAS UH81 57 K30 A
Ford Transit Connect Bosch 0 285 001 417
Ford Transit Connect Bosch 0 285 001 955 Bosch 2T1T 14B321 AC

Honda
Honda 77960-S04-G91-M1
Honda 77960-S0X-L813-M1
Honda 77960-S10-A92
Honda 77960-S30-G81
Honda 77960-S84-A74-M2
Honda 77960-S9A-A222-M1
Honda 77960-S9A-Y814-M1
Honda 77960-S9V-A012-M1
Honda 77960-SDA-A720-M2
Honda 77960-SDA-A813-M1
Honda 77960-SDA-A814-M1
Honda 77960-SDA-A815-M1
Honda 77960-SDA-A820-M1
Honda 77960-SDA-C013-M1
Honda 77960-SDA-C024-M1
Honda 77960-SDA-C043-M1
Honda 77960-SDA-C114-M1
Honda 77960-SDA-C132-M1
Honda 77960-SDA-C133-M1
Honda 77960-SDA-C211-M1
Honda 77960-SDA-C311-M1
Honda 77960-SDN-A821-M1
Honda 77960-SDN-C020-M1
Honda 77960-SDN-C021-M1
Honda 77960-SDN-C032-M1
Honda 77960-SDN-C211-M1
Honda 77960-SDN-C311-M1
Honda 77960-SHJ-A017-M1
Honda 77960-SMG-G021-M1
Honda 77960-SNA-A216-M1
Honda 77960-SNB-T021-M1
Honda 77960-SVA-A211-M1
Honda 77960-SVA-A220-M1
Honda 77960-SVA-A221-M1
Honda 77960-SWA-G212-M1
Honda 77960-SWA-G213-M1
Honda 77960-SWA-Y811-M1
Honda Denso 77960-S2H-G010-M1
Honda Denso 77960-SDA-A620-M2
Honda NEC 77960-S04-G81
Honda NEC 77960-S10-G81
Honda NEC 77960-S10-G92
Honda TRW 77960-S9A-A220-M1
Honda TRW 77960-SEA-G817-M1
Honda TRW 77960-SEA-G820-M1
Honda TRW 77960-SEA-G821-M1
Honda TRW 77960-SNB-G215-M1
Honda TRW 77960-SNB-T015-M1
Honda TRW 77960-SWA-A213-M1

Huyndai
Huyndai Elantra 95910-2D650
Hyundai Accent Siemens 95910-25200 5WK42928
Hyundai Accent Siemens 95910-25300 5WK42929
Hyundai Accent Siemens 95910-25500 5WK42931
Hyundai Accent Siemens 95910-25600 5WK42932
Hyundai Accent Siemens 95910-25800 5WK43070
Hyundai Coupe 95910-2C100
Hyundai Coupe 95910-2C200
Hyundai Elantra Delphi 95910-2D500 Delphi 09384969
Hyundai Elantra Delphi 95910-2D710 Delphi 12232979
Hyundai Elantra Delphi 95910-2D720
Hyundai Getz Mobis 95910-1C600
Hyundai Getz TRW 95910-1C000
Hyundai Getz TRW 95910-1C100
Hyundai Matrix 95910-17050
Hyundai Santa Fe 95910-2B270
Hyundai Santa Fe Siemens 95910-26100 5WK2951
Hyundai Santa Fe Siemens 95910-26200 5WK42952
Hyundai Santa Fe Siemens 95910-26600 5WK43044
Hyundai Sonata Mobis 95910-3K400
Hyundai Sonata Siemens 95910-3D100
Hyundai Sonata Siemens 95910-3D200 5WK43067
Hyundai Terracan Sungwoo 95910-H1200
Hyundai Tiburon 95910-2C200
Hyundai Trajet 95910-3A100
Hyundai Tuscon Bosch Delphi 95910-2E000
Hyundai Tuscon Bosch Delphi 95910-2E300
Hyundai Tuscon Bosch Delphi 95910-2E400
Hyundai XG30 95910-3C400

Mazda
Mazda 2 2S6T 14B056
Mazda 2 Siemens 2S6T 14B056 EK 5WK4 3103
Mazda 2 Siemens 5S6T 14B056 JA 5WK43578
Mazda 3 Bosch 0 285 001 453 Bosch BP4 K57 K30 B
Mazda 3 Bosch 0 285 001 454
Mazda 3 Bosch 0 285 001 553 Bosch BP4 M57 K30
Mazda 3 Bosch 0 285 001 554 Bosch BP4 K57 K30 C
Mazda 3 Bosch 0 285 001 960 Bosch BR5 S57 K30 C
Mazda 3 Bosch 0 285 001 961 Bosch BS4 H57 K30 B
Mazda 3 Naldec B30E 57 K30 Naldec 33266 41
Mazda 323 B16A-57-K30
Mazda 323 Temic B16A-57-K30
Mazda 5 W2T80274
Mazda 6 57-K30A
Mazda 6 G31A 57 K30 B
Mazda 6 G31F 57 K30A
Mazda 6 GN3B 57 K30
Mazda 6 Visteon GJ6A 57 K30A Visteon 33262 47
Mazda 6 Visteon GJ6A 57 K30C
Mazda Axela Bosch 0 285 001 960 Bosch BR5 S57 K30 C
Mazda CX7 EG23 57 K30B
Mazda Demio Naldec D305 57 K3X A Naldec 33271 43
Mazda MX5 33212 45
Mazda MX5 33212 46
Mazda MX5 33226 46
Mazda MX5 Naldec 33212 50
Mazda MX5 Naldec 33212 52
Mazda Premacy Naldec 33260 49
Mazda Premacy Naldec C100 57 K30 A Naldec 33218 48
Mazda RX8 Visteon FE01 57 K30B

Mitsubishi
Mitsubishi Carisma 0 285 001 286 Type 2
Mitsubishi Carisma Bosch 0 285 001 127 MR158433
Mitsubishi Carisma Bosch 0 285 001 232 MR309212
Mitsubishi Carisma Bosch 0 285 001 235
Mitsubishi Carisma Bosch 0 285 001 286
Mitsubishi Eclipse MN141 170
Mitsubishi Galant MR309232 DPS X6T4208
Mitsubishi Grandis MN141 401
Mitsubishi L200 Denso MR530002 DP
Mitsubishi Lancer MN141 038
Mitsubishi Lancer MN141 262
Mitsubishi Lancer MN141 471
Mitsubishi Lancer MN141 473 W2T62176
Mitsubishi Lancer W2T62174
Mitsubishi Lancer W2T63871
Mitsubishi Outlander MR587731
Mitsubishi Outlander MR587868
Mitsubishi Pajero Denso MR268157 Denso 152300 2471
Mitsubishi Pajero Denso MR472776 Denso 152300 3460
Mitsubishi Pajero MR213889
Mitsubishi Pajero MR268156
Mitsubishi Pajero MR530002 DP
Mitsubishi Pajero MR551784
Mitsubishi Space Wagon Bosch 0 285 001 787
Mitsubishi Strada Denso MR530002 DP

Nissan
Nissan 200 SX 28556 82F05
Nissan 350Z 28556 CD000
Nissan 350Z 28556 CD00E
Nissan 350Z 98820 CD200
Nissan 350Z 98820 CD300
Nissan 350Z 98820 EV00A
Nissan Almera 28556 3N705
Nissan Almera 28556 BN903 R
Nissan Almera 98820 2N400 D
Nissan Almera 98820 3L300 G
Nissan Almera Autoliv 605 14 76 00
Nissan Almera Autoliv 605 14 78 00
Nissan Almera Bosch 0 285 001 316 Bosch 28556 5M301 G
Nissan Almera Bosch 0 285 001 319 Bosch 98820 5M304 J
Nissan Almera Bosch 0 285 001 638 Bosch 98820 BN902 R
Nissan Almera Bosch 28556 9F105 Bosch 0 285 001 193
Nissan Almera Tino Bosch 0 285 001 361 Bosch 98820 4U400
Nissan Almera Tino Bosch 0 285 001 639 Bosch 98820 BU900
Nissan Altima 28556 3Z600
Nissan Altima 28556 ZB00A
Nissan Altima 28556 ZB201
Nissan Altima 28556 ZD81A
Nissan Altima 98820 3Z700
Nissan Frontier 28556 8Z300
Nissan Maxima 98820 1L226
Nissan Maxima 98820 1L270
Nissan Maxima 98820 5Y805
Nissan Maxima 98820 7Y101
Nissan Maxima 98820 ZA30A
Nissan Maxima 98820 ZK01A
Nissan Micra Bosch 0 285 001 182 Bosch 28556 6F605
Nissan Micra Bosch 0 285 001 311 Bosch 98820 74B03
Nissan Micra Bosch 0 285 001 411 Bosch 28556 AP002
Nissan Micra Bosch 0 285 001 413 Bosch 98820 AP003
Nissan Micra Bosch 0 285 001 474 Bosch 98820 AX502
Nissan Micra Bosch 0 285 001 475 Bosch 98820 AX503
Nissan Micra Bosch 0 285 001 853 Bosch 98820 BC500
Nissan Murano 98820 CA010
Nissan Murano 98820 CB800
Nissan Murano 98820 CB80E
Nissan Murano 98820 CC50A
Nissan Navara 28556 2S700
Nissan Navara Bosch 0 285 001 782 Bosch 98820 EB01B
Nissan Note Bosch 0 285 001 907 Bosch 28556 1U70A
Nissan Pathfinder 28556EB50B
Nissan Pathfinder Bosch 0 285 001 781 Bosch 98820 EA510
Nissan Pick Up 28556 2S700
Nissan Primastar Autoliv 605 48 83 00 Autoliv 8200 432 339A
Nissan Primera Bosch 0 285 001 193 Bosch 28556 9F105
Nissan Primera Bosch 0 285 001 318 Bosch 98820 5M302
Nissan Primera Bosch 0 285 001 319 Bosch 98820 5M304
Nissan Primera Bosch 0 285 001 323 Bosch 28556 74B02 D
Nissan Primera Bosch 0 285 001 327 Bosch 28556 7J600 6
Nissan Primera Bosch 0 285 001 329 Bosch 98820 7J700 7
Nissan Primera Bosch 0 285 001 420 Bosch 98820 AV200
Nissan Qashqai 98820 JD10A
Nissan Quest 98820 5Z000
Nissan Quest 98820 5Z100
Nissan Sentra 28556 6Z500
Nissan Sentra 98820 ET10B
Nissan Serena 0 285 001 195
Nissan Teana 28556 9W100
Nissan Teana 98820 9Y60E
Nissan Terano Bosch 0 285 001 137 Bosch 28556 7F001
Nissan Terano Bosch 0 285 001 186 Bosch 28556 8F200
Nissan Titan 28556 7S002
Nissan Titan 98820 ZH41A
Nissan Vanette 0 285 001 195
Nissan X-Trail 98820 8H405
Nissan X-Trail 98820 8H40E
Nissan X-Trail 98820 9H605

Opel
Opel Agila 38910-84E20-000 5WK43459
Opel Agila Siemens 38910-83E01-000 5WK42898
Opel Agila Siemens 38910-83E02-000 5WK42898
Opel Agila Siemens 38910-83E11-000 5WK42897
Opel Astra Siemens 09 174 004 UU 5WK42876
Opel Astra Siemens 09 174 006 UW 5WK42878
Opel Astra Siemens 09 180 799 UY 5WK42905
Opel Astra Siemens 09 180 800 TY 5WK42904
Opel Astra Siemens 09 229 302 BF 5WK42925
Opel Astra Siemens 09 229 304 AH 5WK42927
Opel Astra Siemens 24 407 210 5WK4298
Opel Astra Siemens 90 450 273 JP Siemens 5WK4072
Opel Astra Siemens 90 520 841 AF Siemens 5WK4168
Opel Astra Siemens 90 532 443 AG Siemens 5WK4189
Opel Astra G 09 229 037 BC 5WK42923
Opel Astra G Siemens 24 416 703 BF 5WK42977
Opel Astra G Siemens 24 416 703 DL 5WK42977
Opel Astra G Siemens 24 416 704 DM 5WK42978
Opel Astra G Temic 24 417 007
Opel Astra G Temic 24 439 954
Opel Astra H Temic 13 188 854
Opel Astra H Temic 13 188 857
Opel Astra H Temic 13 191 825
Opel Astra H Temic 13 227 920
Opel Astra H Temic 13 246 043
Opel Astra H Temic 13 251 079
Opel Astra H Temic 13 251 081
Opel Combo Temic 24 417 007 DS
Opel Combo Temic 24 417 008 DT
Opel Corsa Siemens 09 114 585 EE 5WK41140B
Opel Corsa Siemens 90 532 628 BF 5WK4114
Opel Corsa Siemens 90 532 628 BJ 5WK4114
Opel Corsa Siemens 90 532 628 EE 5WK4114
Opel Corsa Siemens 90 532 629 BG 5WK 4115A
Opel Corsa Temic 13 212 353
Opel Corsa Temic 13 256 903
Opel Corsa Temic 13 256 905
Opel Corsa Temic 13 262 359
Opel Corsa B Siemens 09 229 038 BB 5WK42924
Opel Corsa B Siemens 09 229 239 BD
Opel Corsa B Siemens 24 416 692 DH 5WK42976
Opel Corsa B Siemens 90 483 545 LN 5WK4114
Opel Corsa C Temic 24 417 006 DR
Opel Corsa C Temic 24 417 007 DS
Opel Corsa C Temic 24 423 840 EP
Opel Corsa C Temic 24 439 952 LA
Opel Corsa C Temic 24 439 953 LB
Opel Corsa C Temic 24 439 954
Opel Corsa C Temic 24 439 954 LC
Opel Meriva Temic 13 158 713 ZK
Opel Meriva Temic 13 203 620
Opel Movano Autoliv 550 75 21 00
Opel Omega Siemens 90 562 544 BJ 5WK4113A
Opel Omega Siemens 90 565 938 DC 5WK4186
Opel Omega B 90 492 467 LJ 5WK 41106
Opel Omega B Siemens 90 481 747 KG
Opel Omega B Siemens 90 491 004 KJ 5WK4087
Opel Omega B Siemens 90 508 980 5WK4169
Opel Omega B Siemens 90 519 067 LM 5WK 4113
Opel Tigra Siemens 09 114 586 EF 5WK41150B
Opel Vectra B 09 180 799 UY 5WK42905
Opel Vectra B Siemens 09 174 006 UW 5WK42878
Opel Vectra B Siemens 09 180 800 TY 5WK42904
Opel Vectra B Siemens 09 180 801 UZ 5WK42903
Opel Vectra B Siemens 09 229 037 BC 5WK42923
Opel Vectra B Siemens 09 229 039 BD 5WK42922
Opel Vectra B Siemens 24 416 701 DJ 5WK42975
Opel Vectra B Siemens 24 416 701D 5WK42975
Opel Vectra B Siemens 90 462 072 JM 5WK4070
Opel Vectra B Siemens 90 520 841 AF 5WK4168
Opel Vectra B Siemens 90 532 443 AG 5WK4189
Opel Vectra B Siemens 90 569 340 BQ 5WK4175
Opel Vectra B Siemens 90 569 350 DB 5WK4188
Opel Vectra C Siemens 12 102 022 5WK43261
Opel Vectra C Siemens 13 102 021 5WK43262
Opel Vectra C Siemens 13 159 975
Opel Vectra C Siemens 13 170 589 5WK43471
Opel Vectra C Temic 13 181 977
Opel Vectra C TRW 13 118 804 AQ
Opel Vectra C TRW 13 129 843 CL
Opel Vectra C TRW 13 142 540 GP
Opel Vivaro Autoliv 602 86 88 00
Opel Vivaro Autoliv 602 86 92 00
Opel Vivaro Autoliv 605 48 83 00 Autoliv 8200 435 339
Opel Zafira 16 210 361 EE
Opel Zafira Siemens 09 229 303 BG 5WK42926
Opel Zafira Siemens 24 416 704 DM 5WK42978
Opel Zafira Siemens 90 582 536 DG 5WK4190
Opel Zafira Temic 13 188 856
Opel Zafira Temic 13 246 046

Peugeot
Peugeot 1007 Temic 96 567 009 80
Peugeot 106 Autoliv 550 53 85 00
Peugeot 106 Autoliv 550 57 91 00
Peugeot 106 Autoliv 550 74 74 00
Peugeot 106 Autoliv 550 79 04 00
Peugeot 106 Autoliv 550 89 27 00
Peugeot 106 Autoliv 550 89 28 00
Peugeot 106 Autoliv 96 287 576 80 Autoliv 550 53 84 00
Peugeot 107 TRW 89170-0H040 TRW 212388-104
Peugeot 107 TRW 89170-0H050 TRW 212388-105
Peugeot 206 Autoliv 550 54 15 00
Peugeot 206 Autoliv 550 66 10 00
Peugeot 206 Autoliv 550 66 61 00
Peugeot 206 Autoliv 600 23 70 00
Peugeot 206 Autoliv 600 23 71 00
Peugeot 206 Autoliv 600 23 72 00
Peugeot 206 Autoliv 600 90 28 00
Peugeot 206 Autoliv 602 32 70 00
Peugeot 206 Autoliv 602 32 71 00
Peugeot 206 Autoliv 603 20 10 00
Peugeot 206 Autoliv 603 20 12 00
Peugeot 206 Autoliv 602 32 73 00
Peugeot 206CC Autoliv 602 32 72 00 Autoliv 96 582 851 80
Peugeot 207 Bosch 0 285 001 745 Bosch 96 614 406 80
Peugeot 207 Bosch 0 285 001 855
Peugeot 207 Bosch 0 285 010 110 Bosch 96 635 933 80
Peugeot 207 Bosch 0 285 010 111
Peugeot 207 Bosch 0 285 010 112
Peugeot 207 Bosch 0 285 010 112 Bosch 96 635 934 80
Peugeot 306 Autoliv 550 53 91 00
Peugeot 306 Autoliv 550 53 92 00
Peugeot 306 Autoliv 550 54 15 00
Peugeot 306 Autoliv 550 57 20 00
Peugeot 306 Autoliv 550 57 81 00
Peugeot 306 Autoliv 550 57 92 00
Peugeot 306 Autoliv 550 58 14 00 Autoliv 96 374 919 80 AP
Peugeot 306 Autoliv 550 58 95 00
Peugeot 306 Autoliv 550 74 10 00
Peugeot 306 Autoliv 550 86 45 00 AB
Peugeot 307 Autoliv 96 534 933 80 Autoliv 603 72 49 00
Peugeot 307 Autoliv 96 544 911 80 Autoliv 606 87 73 00
Peugeot 307 Siemens 96 357 842 80 5WK42908
Peugeot 307 Siemens 96 407 229 80 5WK42908
Peugeot 307 Siemens 96 458 407 80 5WK42908
Peugeot 307 Siemens 96 501 092 80 5WK42908
Peugeot 307 Siemens 96 501 094 80 5WK42908
Peugeot 307 Siemens 96 527 121 80 5WK42908
Peugeot 307 Siemens 96 527 123 80 5WK43349
Peugeot 405 Autoliv 550 72 52 00 Autoliv 96 385 925 80
Peugeot 406 Autoliv 550 39 39 00 Autoliv 96 503 939 00
Peugeot 406 Autoliv 550 39 40 00
Peugeot 406 Autoliv 550 53 75 00 Autoliv 96 305 507 80
Peugeot 406 Autoliv 550 53 94 00 Autoliv 96 287 572 80
Peugeot 406 Autoliv 550 53 95 00 Autoliv 96 287 571 80
Peugeot 406 Autoliv 550 53 96 00 Autoliv 96 287 570 80
Peugeot 406 Autoliv 550 54 04 00 Autoliv 96 318 470 80
Peugeot 406 Autoliv 550 72 52 00 Autoliv 96 371 764 80
Peugeot 406 Autoliv 550 72 52 00 Autoliv 96 385 925 80
Peugeot 406 Autoliv 600 90 28 00 Autoliv 96 458 502 80
Peugeot 407 Autoliv 603 55 46 00
Peugeot 407 Autoliv 603 60 26 00
Peugeot 605 Autoliv 550 53 86 00 Autoliv 96 287 574 80 AQ
Peugeot 607 Autoliv 603 48 20 00
Peugeot 607 Temic 96 403 411 80
Peugeot 607 Temic 96 438 697 80
Peugeot 806 Autoliv 550 53 97 00 Autoliv 14 809 990 80 AT
Peugeot 806 Autoliv 550 53 98 00
Peugeot 806 Autoliv 550 77 77 00
Peugeot 806 Autoliv 550 77 77 00
Peugeot Boxer Siemens 13 284 470 80 5WK43154
Peugeot Expert Autoliv-Sagem 1481002080 Autoliv 550 54 00 00
Peugeot Partner Autoliv 550 74 83 00 Autoliv 96 371 768 80 AC
Peugeot Partner Autoliv 550 89 72 00 Autoliv 96 386 042 80 AX
Peugeot Partner Autoliv 602 32 76 00
Peugeot Partner Gran Raid AutoLiv 603 60 25 00
Peugeot Expert Autoliv 14 966 110 80 Autoliv 603 20 15 00

Renault
Renault Clio Autoliv 550 42 08 00
Renault Clio Bosch 0 285 001 157 Bosch 7700 428 310
Renault Clio Bosch 0 285 001 312 Bosch 7700 428 311
Renault Clio Bosch 0 285 001 403 Bosch 8200 047 304
Renault Clio Bosch 0 285 001 414
Renault Clio Bosch 0 285 001 415 Bosch 8200 136 038
Renault Clio Bosch 0 285 001 496 Bosch 8200 230 857
Renault Clio Bosch 0 285 001 537 Bosch 8200 375 763
Renault Clio Bosch 0 285 001 538 Bosch 8200 277 318
Renault Clio 3 Bosch 0 285 001 510 Bosch 8200 563 368
Renault Clio 3 Bosch 0 285 001 959
Renault Espace Autoliv 550 56 86 00 Autoliv 6025309159C
Renault Espace Autoliv 550 73 51 00
Renault Espace Autoliv 603 78 55 00
Renault Espace Breed Siemens 6025313596F 5WK42851
Renault Espace Breed Siemens 6025313596F 5WK42851
Renault Kangoo Autoliv 550 75 18 00 Autoliv 8200 098 401
Renault Kangoo Autoliv 600 58 96 00 Autoliv 8200 098 402
Renault Kangoo Autoliv 600 63 94 00 Autoliv 8200 117 651
Renault Kangoo Autoliv 602 62 92 00
Renault Kangoo Autoliv 603 95 13 00 Autoliv 8200 314 053
Renault Kangoo Autoliv 604 64 91 00 Autoliv 8200 354 723
Renault Kangoo Autoliv 605 04 49 00 Autoliv 8200 381 654
Renault Kangoo Autoliv 606 08 33 00 Autoliv 8200 410 188
Renault Laguna Autoliv 550 34 74 00
Renault Laguna Autoliv 550 44 91 00
Renault Laguna Autoliv 550 44 92 00
Renault Laguna Autoliv 550 53 62 00
Renault Laguna Autoliv 550 54 84 00
Renault Laguna Autoliv 550 62 96 00
Renault Laguna Autoliv 550 75 87 00
Renault Laguna Autoliv 550 75 88 00
Renault Laguna Autoliv 550 80 44 00
Renault Laguna Autoliv 601 95 88 00
Renault Laguna Autoliv 603 94 77 00 Autoliv 8200 325 696
Renault Laguna Autoliv 603 94 77 00 Autoliv 8200 410 977
Renault Laguna Autoliv 603 94 78 00
Renault Laguna Autoliv 605 48 75 00
Renault Laguna Autoliv 605 48 76 00
Renault Megane Autoliv 550 34 74 00 Autoliv 7700 414 091
Renault Megane Autoliv 550 34 75 00 Autoliv 7700 414 090
Renault Megane Autoliv 550 34 75 00 Autoliv 7700 423 185
Renault Megane Autoliv 550 54 84 00 Autoliv 8200 101 440
Renault Megane Autoliv 550 56 90 00 Autoliv 7700 418 434
Renault Megane Autoliv 550 62 94 00 Autoliv 7700 430 059
Renault Megane Autoliv 550 62 95 00 Autoliv 7700 430 060
Renault Megane Autoliv 550 80 36 00 Autoliv 7700 437 475
Renault Megane Autoliv 550 80 38 00 Autoliv 8200 111 672
Renault Megane Autoliv 600 63 94 00 Autoliv 8200 117 651
Renault Megane Autoliv 600 63 95 00 Autoliv 8200 117 652
Renault Megane Autoliv 600 63 96 00 Autoliv 8200 117 653
Renault Megane Autoliv 600 63 97 00 Autoliv 8200 117 654
Renault Megane Autoliv 601 05 40 00 Autoliv 8200 246 184
Renault Megane Autoliv 601 05 50 00 Autoliv 8200 246 182
Renault Megane Autoliv 603 04 73 00 Autoliv 8200 280 991
Renault Megane Autoliv 603 04 75 00 Autoliv 8200 280 994
Renault Megane Autoliv 603 30 29 00
Renault Megane Autoliv 603 38 33 00 Autoliv 8200 307 800
Renault Megane Autoliv 603 38 37 00 Autoliv 8200 307 804
Renault Megane Autoliv 603 88 07 00
Renault Megane Autoliv 603 98 88 00 Autoliv 8200 337 245
Renault Megane Autoliv 603 98 97 00 Autoliv 8200 411 013
Renault Megane Autoliv 603 98 99 00 Autoliv 8200 407 548
Renault Megane Autoliv 604 28 96 00 Autoliv 8200 367 444
Renault Megane Autoliv 604 28 97 00 Autoliv 8200 367 445
Renault Megane Autoliv 604 28 97 00 Autoliv 8200 411 005
Renault Megane Autoliv 604 28 99 00 Autoliv 8200 481 129
Renault Megane Autoliv 604 53 90 00 Autoliv 8200 481 132
Renault Megane Autoliv 604 53 92 00 Autoliv 8200 481 134
Renault Megane Autoliv 605 49 01 00
Renault Megane Autoliv 605 49 05 00 Autoliv 8200 412 203
Renault Megane Autoliv 607 13 93 00 Autoliv 8200 412 026
Renault Modus Bosch 0 285 001 509 Bosch 8200 441 250
Renault Modus Bosch 0 285 001 817 Bosch 8200 505 719
Renault Scenic Autoliv 550 50 99 00
Renault Scenic Autoliv 550 51 00 00
Renault Scenic Autoliv 550 56 90 00
Renault Scenic Autoliv 550 80 38 00
Renault Scenic Autoliv 600 63 95 00
Renault Scenic Autoliv 603 98 97 00
Renault Thalia Bosch 0 285 001 157 Bosch 8200 335 427-
Renault Trafic Autoliv 550 47 35 00
Renault Trafic Autoliv 550 75 21 00 Autoliv 8200 098 404
Renault Trafic Autoliv 550 79 07 00 Autoliv 8200 112 746
Renault Trafic Autoliv 601 95 98 00 Autoliv 8200 112 746
Renault Trafic Autoliv 602 86 92 00
Renault Trafic Autoliv 605 48 83 00 Autoliv 8200 435 339
Renault Twingo Autoliv 550 54 69 00 Autoliv 8200 013 343
Renault Twingo Autoliv 550 65 18 00
Renault Twingo Autoliv 550 65 39 00
Renault Twingo Autoliv 550 80 48 00 Autoliv 8200 018 835
Renault Twingo Autoliv 550 80 53 00
Renault Twingo Autoliv 550 88 53 00 Autoliv 8200 058 365

Saab
Saab 12756355 W0 318766
Saab 12762954 W0 419886
Saab 12771236 W0 582219
Saab 12802256 C0 903642
Saab 12802582

Seat
Seat Alhambra 6Q0 909 605 A
Seat Alhambra Siemens 1J0 909 603 5WK4163 VW3
Seat Cordoba TRW 6Q0 909 601AE
Seat Cordoba TRW 6Q0 909 601E VW5
Seat Cordoba TRW 6Q0 909 605R VW5
Seat Ibiza TRW 6Q0 909 605AD VW5
Seat Ibiza TRW 6Q0 909 605L VW5
Seat Ibiza TRW 6Q0 909 605R VW5
Seat Ibiza TRW 6Q0 909 605S VW5
Seat Toledo 1J0 909 603 VW3
Seat Toledo 1K0 909 605C VW8
Seat Toledo 1K0 909 605R VW8
Seat Toledo 6Q0 909 605 A

Skoda
VW Bosch VW3
VW Siemens VW2
VW Siemens VW3
VW Siemens VW5
VW Siemens VW6

Suzuki
Suzuki Escudo Mitsubishi Electric 38910-65J30
Suzuki Grand Vitara 38910-50J10
Suzuki Grand Vitara Denso 38910-65D1 DPT Denso 152300-2043
Suzuki Grand Vitara Denso 89170-33340
Suzuki Grand Vitara Mitsubishi Electric 38910-65J30 W2T71972
Suzuki Ignis Mitsubishi Electric 38910-80G20
Suzuki Ignis Siemens 38910-86G12 5WK43395
Suzuki Liana Siemens 38910-54G4 5WK43036
Suzuki Liana Siemens 38910-59J41 5WK43456
Suzuki Swift Siemens 38910-62J00 5WK43538
Suzuki Swift Siemens 38910-62J10 5WK43539
Suzuki Swift Siemens 38910-62J11 5WK43539
Suzuki Wagon R+ Siemens 38910-83E20 5WK42899

Toyota
Toyota 4Runner 89170-35210
Toyota Avensis 89170-05220
Toyota Avensis TRW 89170-05030
Toyota Avensis TRW 89170-05120
Toyota Avensis TRW 89170-05121
Toyota Aygo TRW 89170-0H030
Toyota Aygo TRW 89170-0H040
Toyota Aygo TRW 89170-0H050 TRW 212388-105
Toyota Camry 89170-33200
Toyota Camry 89170-33420
Toyota Camry 89170-33460
Toyota Camry 89170-33470
Toyota Camry 89170-60200
Toyota Camry Denso 89170-06250
Toyota Camry Denso 89170-33510
Toyota Carina TRW 89170-05010D
Toyota Celica 89170-20030 DP
Toyota Celica 89170-20180
Toyota Corolla 89170-02410
Toyota Corolla 89170-02411
Toyota Corolla 89170-02600
Toyota Corolla 89170-02620
Toyota Corolla Denso 89170-01010
Toyota Corolla Denso 89170-01020
Toyota Corolla TRW 89170-02250
Toyota Corolla TRW 89170-02380
Toyota Land Cruiser 89170-60140
Toyota Land Cruiser 89170-60190
Toyota Land Cruiser Denso 89170-60150 Denso 152300-6071
Toyota LandCruiser 89170-60170
Toyota Matrix 89170-01060
Toyota Matrix Denso 89170-01010
Toyota Matrix TRW 89170-01060
Toyota Picnic 89170-44010
Toyota Prado 89170-60110
Toyota Prado 89170-60130
Toyota Rav4 89170-42080 PT
Toyota Rav4 Denso 89170-42140
Toyota Rav4 Denso 89170-42160
Toyota Rav4 Denso 89170-42200
Toyota Sequoia 89170-0C030
Toyota Solara Denso 89170-06230
Toyota Solara Denso 89170-06231
Toyota Solara Denso 89170-06241
Toyota Yaris Fujitsu Ten 89170-52040
Toyota Yaris TRW 89170-0D040
Toyota Yaris TRW 89170-0D070

VW
VW 1C0 909 605 K VW1
VW 6Q0 909 605 E VW8
VW Bosch VW3
VW Siemens VW2
VW Siemens VW3
VW Siemens VW5
VW Siemens VW6
VW Siemens VW8
VW TRW VW5