Odblokování autorádií a navigací

Autorádia:

Zjištění PIN kódu autorádia provádím výhradně přečtením interní paměti. Touto naprosto spolehlivou metodou lze odblokovat téměř jakékoliv autorádio. Deaktivace SAFE módu (kdy již nelze zadávat PIN) je samozřejmostí. Většinu autorádií odblokuji na počkání zhruba do hodiny, zcela výjimečně do druhého dne. Konkrétní dobu a cenu Vám sdělím po upřesnění typu autorádia a jeho stavu na místě, nebo na základě popisu emailem (výrobce + model + stav). K demontáži autorádia z vozu používám originální extraktory, proto nehrozí poškození interiéru vozu neodbornou manipulací. Výpočet PIN kódu dle výrobního čísla je krajně nespolehlivý! Často vede ke kompletnímu zablokování autorádia, proto jej nenabízím.

Cena odblokování autorádia od 400 Kč do 800 Kč.

Navigace:

Stejným postupem jako u autorádia jsem schopen odblokovat celou řadu navigací. Auto-navigace v sobě obvykle sdružuje autorádio, navigaci a obsluhu telefonu. Bývají konstrukčně složitější a lépe zabezpečené. Proto jejich dekódování trvá déle a je cenově nákladnější. Protože se jedná o kompaktní celek, nelze odblokovat jen některou část, vždy se jedná o kompletní odblokování – zjištění přístupového PIN kódu. Odblokování malých přenosných navigací typu TomTom, mio atp. neprovádím!

Cena odblokování autonavigací od 800 Kč do 3 000 Kč.

Nejoblíbenější navigace columbus (RNS510) - 800 Kč.
Navigace Becker - BE2569,BE2580,BE2582 - 2 500 Kč.

Odblokování obrazu za jízdy RNS510 - 300 Kč.

Nejběžnější výrobci autorádií:

Aiwa , Alfa , Alpine , Becker , Blaupunkt , BMW , Citroen , Clarion , Dacia , Daewoo , Delco , Fiat , Ford , Grundig , Hitachi , Hitachi , Chrysler , Landrover , Mercedes , Opel , Panasonic , Peugeot , Philips , Pioneer , Seat , Skoda , Sony , Volvo , VW.

Scroll to top